Anasayfa » Haberler » DERNEĞİMİZDEN SAKARYA VALİSİNE ZİYARET
DERNEĞİMİZDEN SAKARYA VALİSİNE ZİYARET
Habere Ait Diğer Resimler

DERNEĞİMİZDEN SAKARYA VALİSİNE ZİYARET

GÜMÜŞHANELİLERDEN VALİ NAYİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyelerimiz son valiler kararnamesi ile Sakarya’ya Vali olarak atanan Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret ederek başarı dileğinde bulundular.

Yapılan ziyarete Dernek Başkanı Uğur Yücel, Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan, Genel Sekreter Osman Nebioğlu, Denetleme Kurulu Başkanı Dr.Abdulkadir Akkuş ve Onur Kurulu Üyesi Mustafa Darcan katıldı.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekle ziyarette Dernek Başkanı Uğur Yücel şunları söyledi: “ Kütahya’da gördüğümüz ve yakın şahit olduğumuz sayın valimizin başarılarını bundan böyle Sakarya’da da göreceğiz. Sayın valim gibi idareciler devletimizin sıcak ve gülen yüzünü bizlere göstermektedir. Doğruluğu dürüstlüğü ve vatandaşlarımızla olan sıcak teması onu farklı kılan özellikleridir. Kamu kaynaklarını heba etmeyen bir bardak alırken bile kırk defa düşünen böyle hassas yöneticilere her zaman milletimizin ihtiyacı var. Eskişehirdeki bütün dernek üyelerimizin,Eskişehirli dostlarımızın komşularımızın selamını sevgisini sizlere getirdim sayın valim. Sizlere güveniyoruz ve Sakarya ilimizde başarılı haberlerinizi bekliyoruz.” Dedi.

Hemşerilerini Sakarya’da görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek sözlerini başlayan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir: ”Biz kamu yöneticileri vatandaşımızın huzur ve mutluluğu, devletimizin bekası için buralardayız. Devlet, ancak bir millet var olduğu sürece yaşayabilir. Bizim en önemli düşüncemiz devleti yaşatıp yüceltmek olduğu için, milletimizin her sıkıntısını giderip, ihtiyaç anında yanında durmalıyız. Sizlerde Sivil toplum Kuruluşları olarak aynı amaç doğrultusunda üyeleriniz arasında birlik ve beraberlik içerisinde dayanışma ruhuyla hizmetler yapıyorsunuz. Dernek faaliyetlerinizi fırsat buldukça takip ediyorum. Çalışmalarınızdan memnunum.  Sivil Toplum Kuruluşları ülkemizde önemli hizmetler yürütüyorlar. Topluma faydalı görevler icra ediyorlar. Sizlerinde çalışmasılarını be değerde görüyorum. Kültürümüzü, örfümüzü bizden sonraki nesillere aktarmak kesintiye uğramadan bu değerlerimizle yaşamak/yaşatmak geleceğimiz açısından çok önemli. Tüm hemşerilerime bende aracılığınızla sevgilerimi gönderiyorum.” Dedi.

Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan’da ziyarette, geçtiğimiz ay Gümüşhane Vizyon Dergisi tarafından Eskişehir Gümüşhaneliler Derneği’ne verilen ödülü Vali Nayir’e arz ederek derneğin kuruluşundan bugüne kadar verdiği maddi ve manevi destek için teşekkür etti

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 23.6.2020   BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM
 27.2.2020   GÜMÜŞ AKADEMİ DEVAM EDİYOR
 12.2.2020   15 ŞUBAT GECEMİZ MUHTEŞEMDİ
 1.2.2020   PROF.DR.MUZAFFER METİNTAŞ:AKCİĞER KANSERİ ÖNLENEBİLİR
 29.11.2019   YÖNETİM KURULU TOPLANTISI
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..