Anasayfa » Haberler » BURSA GÜMÜŞHANELİLER GECESİNE KATILDIK
BURSA GÜMÜŞHANELİLER GECESİNE KATILDIK

BURSA GÜMÜŞHANELİLER GECESİNE KATILDIK

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Gümüşhanenin 101.Kurtuluş Yılı Gecesine katıldılar

Geceye Dernek Başkanı İrfan Ataman, Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan,Üyeler Tuncay Aydın ve Mustafa Mutaf katıldı.

Eskişehir’e komşu ilimiz Bursa’da böyle anlamlı bir kurtuluş gecesinde hemşerileriyle bir ve beraber olmaktan son derece mutlu olduklarını söyleyen Başkan İrfan Ataman “Eskişehirdeki üyelerimiz adına Bursa’da düzenlenen geceye katıldık. Muhteşem bir gece oldu. Ülkemizin birlik beraberliğe muhtaç olduğu bu günlerde bizde bir ve beraber olduğumuzu göstermek amacıyla gelen davete icabet ettik. Bursa’da ikamet eden hemşehrilerimizi dernek yöneticilerini Eskişehirimize davet ettik. İki komşu şehirde sosyal ve kültürel yaşama destek için faaliyetler yapmaktayız. Emek veren yöneticileri tebrik ediyorum. Bizleri bir araya getirdiği için Bursa Dernek Başkanı Orhan Aydın Beye teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Turhan’da yurdun dört bir yanında gönüllü kuruluşlar olan il derneklerinin adını taşıyan illerin; geçmişine, örfüne,adetine,geleneğine sahip çıktığını bu anlamda STK olarak çok önemli görevler yaptıklarını söyledi.

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 16.8.2019   EMRE TURHAN'DAN TÜRKİYE DERECESİ
 30.7.2019   DARCANLAR PİKNİĞİNDE KÖKLERİMİZLE BULUŞTUK
 27.5.2019   GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ
 13.5.2019   ACI KAYBIMIZ
 19.4.2019   GÜMÜŞHANEYİ FOTOGRAFLARLA ESKİŞEHİRE GETİRDİK
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..