Anasayfa » Haberler » BİR SOLUKTA GÜMÜŞHANE FOTOĞRAF SERGİSİ ESPARKTA...
BİR SOLUKTA GÜMÜŞHANE FOTOĞRAF SERGİSİ ESPARKTA...

BİR SOLUKTA GÜMÜŞHANE FOTOĞRAF SERGİSİ ESPARKTA...

Dernek yönetim kurulumuz tarafından Eskişehirde yaşayan hemşehrilerimize yçnelik kıymetli bir faaliyet daha hayata geçiyor.Yönetim Kurulumuzun 27.03.2019 tarihili toplantısında alınan karar doğrultusunda fotograf sergisi yapılması karar altına alındı.

Derneğimiz ile Gümüşhane Üniversitesinin ortaklaşa düzenleyeceği "Bir solukta Gümüşhane" adlı fotograf sergisi 26-27-28 Nisan 2019 tariglerinde ESPARK AVM'de düzenlenecek.

"Bir Solukta Gümüşhane" sergisi; Gümüşhaneli fotoğraf sanatçıları, Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenleri ve öğrencileri tarafından kadim Gümüşhane’nin dört bir yanında gerçekleştirilen yoğun çalışmalar neticesinde ortaya çıktı. Sanatçıların çektiği fotoğraflar arasından titiz incelemeler sonucunda oluşturulan fotoğraf seçkisi, doğal güzellikleri, tarihi mekânları, altın kalpli yöre insanını ve daha nice eşsiz mirası içerisinde barındırıyor. Derneğimiz ile Gümüşhane Üniversitesi’nin ortak projesi sonucunda düzenlenecek sergide fotoğraflanan “Gümüşhane”, bu fotoğraf sergisi ile birlikte ziyaretçilerine bir kez daha “Hoş geldiniz” diyor.  Doğu Karadeniz’in parlayan yıldızı, turizmin yeni gözdesi Gümüşhane’yi anlatan “Bir Solukta Gümüşhane” sergisine Eskişehirdeki hemşerilerimizin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Espark AVM'de üç gün sürecek sergide birbirinden değerli fotografların yanısıra Derneğimizin kuruluşundan bugüne gelinceye kadar yapmış olduğu tüm faaliyetlere ait görsellerin ziyaretçilerle paylaşılması planlanmakta.

Gümüşhanemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacak sergiye tüm vatanaşlarımız davetlidir.

DERNEK YÖNETİM KURULU

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 27.5.2019   GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ
 13.5.2019   ACI KAYBIMIZ
 19.4.2019   GÜMÜŞHANEYİ FOTOGRAFLARLA ESKİŞEHİRE GETİRDİK
 14.4.2019   GÜMÜŞHANE TARİHİNE IŞIK TUTACAK SÖYLEŞİ
 7.4.2019   GÜMÜŞ AKADEMİ DEVAM EDİYOR
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..