Anasayfa » Haberler » ACI KAYBIMIZ
ACI KAYBIMIZ
Habere Ait Diğer Resimler

ACI KAYBIMIZ

Derneğimizin Onur Kurulu Üyesi-İş Adamı Ökkeş Kumaş abimiz 11.05.2019 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuş aynı gün Bederettin Camiinde kılınan Cenaze namazına müteakip hemşerilerinin ve sevenlerinin omuzlarında Esentepe  aile mezarlığına defnedilmiştir.

Gümüşhane'nin Kürtün Eşrafından olan Ökkeş Kumaş abimiz kücük yaşta Eskişehire ailesi ile gelerek burada iş hayatına başlamış ve başarılı çalışmalar yürütmüştür. Evladı Mak.Müh.Fatih Kumaş ile birlikte Yaver İnşaat Ltd.Şti.olarak Eskişehirde faaliyet gösteren firma ile bir çok başarılı işlere imza atmıştır.

Ökkeş Kumaş, memleketi ile bağlarını hiç kesmemiş Eskişehirde kurulan Gümüşhaneliler Derneğine her zaman maddi manevi destek olmuş ve 2017 yılında Derneğimiz tarafından plaketle ödüllendirilmiştir.

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği olarak yapılan tüm faaliyetlere katılıp buralarda yaptığı konuşmalarla hemşerileri arasında birlik beraberlik vurgusuna önem verirdi.

Kıymetli hemşerimiz Ökkeş Kumaş abimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Mevla mekanını makamını cennet eylesin. Başta Kumaş ailesi olmak üzere,hemşehrilerimize ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

DERNEK YÖNETİM KURULU

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 23.6.2020   BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM
 27.2.2020   GÜMÜŞ AKADEMİ DEVAM EDİYOR
 12.2.2020   15 ŞUBAT GECEMİZ MUHTEŞEMDİ
 1.2.2020   PROF.DR.MUZAFFER METİNTAŞ:AKCİĞER KANSERİ ÖNLENEBİLİR
 29.11.2019   YÖNETİM KURULU TOPLANTISI
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..