Anasayfa » Haberler » ACI KAYBIMIZ
ACI KAYBIMIZ
Habere Ait Diğer Resimler

ACI KAYBIMIZ

Derneğimizin Onur Kurulu Üyesi-İş Adamı Ökkeş Kumaş abimiz 11.05.2019 Cumartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuş aynı gün Bederettin Camiinde kılınan Cenaze namazına müteakip hemşerilerinin ve sevenlerinin omuzlarında Esentepe  aile mezarlığına defnedilmiştir.

Gümüşhane'nin Kürtün Eşrafından olan Ökkeş Kumaş abimiz kücük yaşta Eskişehire ailesi ile gelerek burada iş hayatına başlamış ve başarılı çalışmalar yürütmüştür. Evladı Mak.Müh.Fatih Kumaş ile birlikte Yaver İnşaat Ltd.Şti.olarak Eskişehirde faaliyet gösteren firma ile bir çok başarılı işlere imza atmıştır.

Ökkeş Kumaş, memleketi ile bağlarını hiç kesmemiş Eskişehirde kurulan Gümüşhaneliler Derneğine her zaman maddi manevi destek olmuş ve 2017 yılında Derneğimiz tarafından plaketle ödüllendirilmiştir.

Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği olarak yapılan tüm faaliyetlere katılıp buralarda yaptığı konuşmalarla hemşerileri arasında birlik beraberlik vurgusuna önem verirdi.

Kıymetli hemşerimiz Ökkeş Kumaş abimizi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Mevla mekanını makamını cennet eylesin. Başta Kumaş ailesi olmak üzere,hemşehrilerimize ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

DERNEK YÖNETİM KURULU

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 27.5.2019   GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİMİZ
 13.5.2019   ACI KAYBIMIZ
 19.4.2019   GÜMÜŞHANEYİ FOTOGRAFLARLA ESKİŞEHİRE GETİRDİK
 14.4.2019   GÜMÜŞHANE TARİHİNE IŞIK TUTACAK SÖYLEŞİ
 7.4.2019   GÜMÜŞ AKADEMİ DEVAM EDİYOR
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..