Anasayfa » Haberler » BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM
BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM
Habere Ait Diğer Resimler

BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM

 Eskişehirdeki Gümüşhaneliler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Eskişehir Tepebaşı İlçesi Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret ederek dernek faaliyetleri hakkında istişarelerde bulundular.

Daha önceden planlanıp ancak korona virüsü nedeniyle ertelen, maske ve mesafe kuralı gözetilerek yapılan ziyarete Dernek Başkanımız İrfan Ataman, Başkan Yardımcımız Hüseyin Turhan, Genel Sekreterimiz Osman Nebioğlu, Yönetim Kurulu Üyemiz Tuncay Aydın, Danışma Kurulu Üyelerimiz Mustafa Mutaf, Selçuk Bostan ve  gençlik kolları başkanımız Oğuzhan Nebioğlu katıldı.

Sıcak ve samimi ortamda geçen ziyarette konuşan Dernek Başkanı İrfan Ataman, Ahmet Ataç Beyin her zaman dernek faaliyetlerine bizzat katılması ve sağladığı destekler için tüm üyeler adına teşekkür etti. Yapmayı planladıkları dernek faaliyetleri hakkında Başkan Ataç’a bilgiler veren Ataman, tüm dünyayı etkisi altına alan salgın virüs sebebiyle Tepebaşı Belediyesinin sosyal sorumluluk çalışmalarını takdir ettiklerini bu sebeple bu çalışmalara katılan her bir belediye çalışanına başkanımızın şahsında teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu sözlerine ekleyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehirde aktif faaliyetlerde bulunan İl Dernekleri ile yakın işbirliği içerisinde bulunduklarını bu anlamda Gümüşhaneliler Derneğinin Eskişehirde yapmış olduğu faaliyetleri yakından takip ettiğini ve imkanı oldukça faaliyetlere katıldığını ve desteklediğini söyledi. Ülkemizin virüsle büyük mücadele ettiğini özellikle kendi ilçeleri olan  Tepebaşında sahada çalışan ekibi ile birlikte fedakar çalışmalar yaptıklarını söyleyen Başkan Ataç, belediyenin bünyesinde bulunan Alzheimer konukevi gibi sosyal alanlarda hiçbir virüs vakası olmadığını bunun için mutlu olduklarını belirtti.

Gümüşhaneyi çok merak ettiğini ve ilk fırsatta gitmek istediğini sözlerine ekleyen Başkan Ataç, kendisine takdim edilen resminin bulunduğu çini tabak için teşekkür etti.

Sisteme Kayıtlı Diğer Haberler
 23.6.2020   BAŞKAN ATAÇ:GÜMÜŞHANEYİ GÖRMEK İSTİYORUM
 27.2.2020   GÜMÜŞ AKADEMİ DEVAM EDİYOR
 12.2.2020   15 ŞUBAT GECEMİZ MUHTEŞEMDİ
 1.2.2020   PROF.DR.MUZAFFER METİNTAŞ:AKCİĞER KANSERİ ÖNLENEBİLİR
 29.11.2019   YÖNETİM KURULU TOPLANTISI
 
Haber Arşivine Ulaşmak için tıklayınız..